Marek Podbielski

Marek Podbielski

Założyciel i Dyrektor Zarządzający

Dr nauk wet., były nauczyciel akademicki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i wieloletni menager w kilku ogólnopolskich firmach edukacyjno-szkoleniowych

Sprzedażą i organizacją usług edukacyjnych zajmuje się nieprzerwanie od 1996 roku. Zaczynał pracę jako konsultant, później pracował jako dyrektor handlowy, członek zarządu i jednocześnie jeden z głównych współudziałowców ogólnopolskiej spółki.

Zajmuje się szkoleniem i przygotowaniem do pracy pracowników działu obsługi klienta – doradców edukacyjnych i przedstawicieli regionalnych.

Prowadzenie zajęć z róznymi grupami wiekowymi, w tak zwanym międzyczasie, sprawia mu ogromną frajdę.

Sam o sobie: „Przez 6 lat studiowałem na jednym z bardziej wymagających kierunków studiów. Następnie nauczałem przedmiotu, który uchodził za jeden z najtrudniejszych – studenci po egzaminie żartobliwie tytułowali się „OMC Doktor” (akronim – „o mało co”), co miało oznaczać, że teraz to już „z górki”. Niejednokrotnie ślęcząc nad książkami marzyłem o sposobach, które usprawniłyby sposób zdobywania wiedzy. Pod koniec lat 90. los zetknął mnie z Robertem i jego umiejętnościami. Wtedy okazało się, że marzenia mogły stać się rzeczywistością, a ja zostałem wielkim entuzjastą metod efektywnego nauczania. Chociaż ja musiałem się niemało natrudzić podczas lat własnej edukacji, to moim dzieciom było już zdecydowanie łatwiej. Dla przykładu – syn, również studiujący kierunek medyczny, poinformował nas, że wyniki jakie uzyskuje w testach z anatomii są zazwyczaj wyższe o 100% w porównaniu ze średnią osób z jego rocznika studiów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie posiadana przez niego umiejętność efektywnego przyswajania treści pamięciowych.”


SMART UP Akademia Rozwoju
ul. Turkowskiego 11 lok. 5
10-691 Olsztyn
NIP 739-123-10-60
REGON 510 133 077
Santander Bank Polska SA. :
60 1910 1048 2120 0006 3724 0001
tel. 511 026 062
biuro@smart-up.pl

Skontaktuj się z nami

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ